canlı destek

AROM ARAŞTIRMACI ÖĞRENCİ ORYANTASYON PROGRAMI DUYURUSU (ÖNEMLİ)

 

LİSANS, LİSANSÜSTÜ ÖĞRENCİLERİMİZE DUYURU

Ege Üniversitesi Araştırma Odaklı Öğrenci Merkezi (AROM) eğitimlerinin en önemli amaçlarından biri ön lisans, lisans ve lisansüstü öğrencilerimizin araştırma ve bilimsel düşünme farkındalığını arttırmak, araştırma süreçlerini kavratmak, girişimcilik ve araştırma projesi hazırlama/sunma becerisi kazanmalarını sağlamaktır.

Bu hedef çerçevesinde EÜ EBİLTEM-TTO, AROM, EGESEM ve UZEM işbirliği ile araştırmacı öğrenci havuzumuzun genişletilmesi, öğrenci katılımlı proje, yayın ve patentlerin arttırılması amaçlanmaktadır. AROM Araştırmacı Öğrenci Oryantasyon Programı 1-30 Kasım 2022 tarihlerinde, https://akademi.ege.edu.tr/ adresi üzerinden asenkron olarak gerçekleştirilecek olup, Ege üniversitesi Ön Lisans, Lisans ve Lisansüstü öğrencilerimizin katılımına açık olacaktır. AROM Araştırmacı Öğrenci Oryantasyon Programı'na katılan öğrencilere EGESEM Sertifikası verilecektir. Sertifikaya hak kazanmak için programda yer alan eğitim videolarının tamamının izlenmesi ve ardından gerçekleşecek değerlendirme testinde geçer puan alınması zorunludur.

Aşağıda bulunan linkte yer alan ilgi yazıda ilgili programa ait bilgilendirme yapılmaktadır. 

İlgili Sertifika Programına  31 Ekim 2022 Pazartesi gününe kadar https://forms.gle/BPHzMNiBZyBxPnSn8 linkinden kayıt olunması hususu önem  arz etmekte olup, Bölüm Başkanlığımız, Bölümümüzün lisans ve lisansüstü öğrencilerinin bu programa büyük katılım göstermelerini beklemektedir.

Önemle duyurulur.

 

 

https://bilmuh.ege.edu.tr/files/bilmuh/icerik/Arom_Oryantasyon.pdf

 

 


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ