Make font size smaller Make font size default Make font size larger

EGE ÜNİVERSİTESİ

Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü

Lisansüstü Mülakatları Hakkında (GÜNCEL - 24 Eylül Saat 07.00)

 

Lisansüstü Mülakatları Hakkında

  1. HES QR kodu alınması zorunludur. Görevliler tarafından HES kodu kontrolü yapılacaktır. HES kodunun nasıl alınacağı https://hayatevesigar.saglik.gov.tr/HES.pdf adresinde detaylı olarak anlatılmaktadır.
  2. Her adayın maske ile binaya girmesi gerekmektedir.
  3. Yüksek Lisans mülakatları 24 Eylül 2020 Perşembe günü saat 9.00’da başlayacaktır. Sıralı liste ektedir.
  4. Doktora mülakatları 25 Eylül 2020 Cuma günü saat 9.00’da başlayacaktır. Sıralı liste ektedir.
  5. Mülakata başlamadan önce adayların resmi kimlik kartları kontrol edilecektir.
  6. Her aday sınav zamanında sınav yerinde hazır olmakla yükümlüdür.
  7. Pandemi nedeniyle, her aday kendi mavi tükenmez kalemini yanında getirmelidir.

 

Bilgilendirme
Saat 09.00'dan itibaren adaylar sırayla teker teker mülakata alınacaktır.
İlk 50 adayın mülakatı saat 09.00 - 13.00 arası yapılacaktır.
51. aday ve sonrasındaki adayların mülakatı ise saat 13.00'dan itibaren yapılacaktır.

 

Yüksek Lisans Mülakat Listesi

Saat 09:00

Sıra No Aday No Adı Soyadı
1 54 ESENGÜL CİNEL
2 156 CİHANSER ÇALIŞKAN
3 206 ERENCAN ÇABUK
4 412 CİHAN YILMAZ
5 458 AHMAD HANI ABDALLA ALMAKHAMREH
6 499 MEHMET BOZDEMİR
7 510 CANER YILDIRIM
8 536 GAMZE İYİSON
9 805 ORKUN ŞENGÜR
10 924 SERDİN ÇELİK
11 935 YİĞİTCAN ARICI
12 982 ARİF KÜÇÜK
13 1046 İLTER DİRİKOLU
14 1107 EMRE ÖZDEMİR
15 1187 GAMZE ŞANAL
16 1218 ELİF ŞEVVAL DİNÇER
17 1227 ŞİYAR YAKAR
18 1525 BERKCAN ÇİFTÇİ
19 1669 CEVAT AKTAŞ
20 1791 MUSTAFA FURKAN CEYLAN
21 1914 GHOJOGHI GHOJOGHI
22 2049 BÜŞRA İREM ÖZDEN
23 2263 SENA YAKUT
24 2288 YAREN GÜNDÜZ
25 2289 SABİHA MUMCU
26 2315 MEHMET YUSUF YILDIRIM
27 2390 FURKAN İÇÖZ
28 2486 İSMAİL BAŞ
29 2532 ALİ EKŞİ
30 2556 ALİ ŞEVKET
31 2588 SAIFULLAH NASRULLAH
32 2770 ANIL ATAHAN
33 2781 MERT AKMEŞE
34 2854 FATMA NUR AFYONCU
35 2865 ANIL YILDIRIM KARAYILDIRIM
36 2973 YAŞAR ÖZMEN
37 2979 ŞEYMA DURAK
38 3004 BİRCE DAĞKURS
39 3005 ZEKİYE GİZEM ARIK
40 3015 NURŞAH KARA
41 3034 ALPEREN SALAR
42 3090 OĞUZHAN KAYA
43 3149 ALİ CAN DİRİK
44 3168 BAŞAK İKİZKAYA
45 3176 BEYZA KORKMAZ
46 3209 GÖKHAN ALTINKİLİT
47 3222 DEVRİM NAZ AKDAŞ
48 3239 OZAN ALTIOK
49 3280 KUTLAY IŞIK
50 3571 MEHMET ONAT

 

Saat 13:00

Sıra No Aday No Adı Soyadı
51 3582 TANSU EZGİ FİDAN
52 3619 İBRAHİM KARA
53 3700 SELİM YILMAZ
54 3703 DAMLA ÖYKÜ TAŞKIN
55 3710 BURAK KAVRUK
56 3727 BEGÜM YAZICI
57 3850 ÇAĞLAR KÖKSAL
58 3887 ASLI ALTIPARMAK
59 3893 ZEYNEP SÖZEN
60 3979 FULYA KAVAK
61 4041 İLYA KUŞ
62 4051 ALİ FURKAN ILKAZ
63 4064 İBRAHİM CAN KALYA
64 4137 MEHMET ALGÜL
65 4170 BAKİ ARSLAN
66 4260 MURAT DOLAŞ
67 4290 LAÇİN ACAROĞLU
68 4295 ANDAÇ BİNGÖL
69 4408 BEHLÜL SARIKAYA
70 4424 ALİ KARGI
71 4550 HÜSEYİN FURKAN KIYIKÇI
72 4597 VELİ DÖNMEZ
73 4615 ZANA SÖĞÜT
74 4743 EMRAH GÜLLÜ
75 4881 EZGİ ÖZEN
76 4901 ELİF NUR KÜÇÜK
77 5028 MEHMET EMİN ÇEŞİTLİ
78 5099 İMRAN GÜL
79 5146 GÜNİZ GİZAY ERHAMAMCI
80 5201 EFE GÜRE
81 5223 NİHAT ALTUN
82 5259 AHMET ÇAN
83 5289 BURAK KARABEKİR
84 5329 ÜNBURAK ÖZNUR
85 5501 KUBİLAY HAVUÇOĞLU
86 5607 FURKAN BODOVOĞLU
87 5661 ÜLKÜ ÇOR
88 5735 PINAR AKSOY
89 5775 AWAIS BIN RASHID
90 5913 ELİF ALTINTAŞ
91 5968 MUSTAFA AKSOY
92 6006 BÜŞRA GÖV
93 6008 SEVGİ KIRĞIN
94 6024 AZEM ÖZDEMİR
95 6131 ÖZGÜR AĞRALİ
96 6240 ÖZGÜR TUTAR
97 6256 UTKU SÜSOY
98 6363 CANSU ÖZDEMİR
99 6380 MÜNİR YENİGÜL
100 6440 BUĞRA BOZKURT
101 6548 BAYRAM TURGUT
102 6615 EMRE ÇEKÇİ
103 6735 SELÇUK ERÇETİN
104 6796 UTKU AGUS
105 6821 ASIM ARICI
106 6890 ÖZER KARANFİL
107 7018 BUSE ODACI

 

Doktora Mülakat Listesi

Saat 09:00

Sıra Aday No Adı Soyadı
1 1267 LOKMAN DOĞAN
2 1597 aykut durgut
3 2441 MERT DEMİR
4 2446 CEREN ATİK
5 3059 ESMA İBİŞ
6 3166 ali bulut
7 3243 doruk sobay
8 3286 ABDURRAHİM HÜSEYİN EZİRMİK
9 3591 ABDULLAH TÜLEK
10 4470 VOLKAN AKGÖL
11 4556 VASFİ TATAROĞLU
12 4578 EREN DENİZ
13 5212 SEZERCAN TANIŞMAN
14 5584 NAZIM UMUT EKİCİ
15 5772 BAHADIR ÇOKÇETİN
16 5816 ATAKAN SİTE
17 6436 SEÇKİN MANDACI
18 6554 LEVENT YAVUZ
19 6856 Özge ASLAN