Make font size smaller Make font size default Make font size larger

EGE ÜNİVERSİTESİ

Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü

LİSANSÜSTÜ ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE

02.01.2020 tarihi itibari ile yapılacak tez savunma sınavı jüri önerileri için

 Ekte yer alan tez savunma sınavı jüri öneri formunun doldurularak Anabilim Dalı Başkanlığı aracılığı ile Enstitümüze gönderilmesi ve lisansüstü öğrencilerimizin Ege Üniversitesi Bilgi Yönetim Sistemi (kimlik.ege.edu.tr)’ne eklenen “Enstitü Tez Bilgi Sistemi” üzerinden tezini sisteme yüklemesi gerekmektedir. Yüklenen bu tez Enstitümüzce intihal yazılım programına yüklenerek benzerlik raporu elde edilecektir.

 Tez savunma sınavı jüri önerisinin enstitü yönetim kurulunda onaylanması halinde enstitümüz tarafından alınan teze ilişkin benzerlik raporu danışmana ve tüm jüri üyelerine “Enstitü Tez Bilgi Sistemi” üzerinden e-posta yolu ile gönderilecektir.

 Üniversitemiz içinden veya dışından jüride yer alan üyeler e-postalarına gelen linki TC kimlik numaraları ile açarak benzerlik raporuna ve teze erişeceklerdir.

 10.02.2020 tarihine kadar yapılacak enstitü yönetim kurullarında onaylanan tez savunma sınavları için jüri üyelerine posta yolu ile de benzerlik raporu gönderilecek olup, bu tarihten sonra onaylanan sınavlar için benzerlik raporları sadece “Enstitü Tez Bilgi Sistemi” üzerinden e-posta yolu ile gönderilecektir.

YÜKSEK LİSANS http://bilmuh.ege.edu.tr/files/bilmuh/icerik/2019-%20YL%20juri%20oneri%20formu.docx

DOKTORA http://bilmuh.ege.edu.tr/files/bilmuh/icerik/2019-%20DR%20juri%20oneri%20formu.docx